Сравними свободни работни позиции

Онлайн от
Регион Eindhoven
Заплата € 10,91
Часове 36
Прегледани 48938 x Прегледани

Свързани свободни работни позиции

Свободни работни позиции

Работник поддръжка на зелени площи

Кандидатстване
General Green - Greenworker 48938 x Прегледани Eindhoven 36 € 10,91

Описание

ПРЕДСТАВЯНЕ

Харесва ли Ви да работите на открито в поддръжка на зелени площи дори когато времето не е много приятно? Ако отговорът Ви е да, имаме подходяща оферта за Вас

SBA FLEX

SBA Flex е интернационална агенция. Ние предлагаме работни позиции в различни сфери, като например логистика, хранително-вкусова промишленист, продукция и обработка на метали. Офисите и жилищата, с които разполагаме са разпръснати на територията на Нидерландия, а главният ни офис се намира в Тилбург.

КЛИЕНТ

Работим с различни компании в тази сферта. Всички те са в област Noord-Brabant в зоната на Tilburg / Eindhoven / Veghel.

ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА

Ще изпълнявате различни функции в работата си в поддръжка на зелени площи. Например: може да работите в паркове и в близост до пътища като ще подрязвате и изгребвате трева, косите и почиствате падналите листа от дърветата. За тази цел ще работите с ръчни уреди, а не електрически такива.

ИЗИСКВАНИЯ

  • В добро здраве сте – работата се извършва на открито
  • Имате опит в работата
  • Говорите Английски или Немски език на средно или напреднало ниво
  • Нямате криминално минало и можете да го докажете с документ, издаден от съответните власти
  • Притежанието на шофьорска книжка е предимство
  • Завършен курс VCA и сертификат

ПРЕДЛАГАМЕ

  • При нужда, ще се погрижим за Вашето настаняване
  • Осигурен транспорт от и до работа с колело или кола, за живеещите в квартирите на SBA Flex
  • Персоналена и административена подкрепа на Нидерландски, Английски, Полски и Румънски език
  • 40-часова работна седмица с възможност за допълнителни часове

Заинтересовани ли сте? Не чакайте повече, а ни изпратите Вашето CV + мотивация, като кликнете бутона "Кандидатстване". За повече информация се свържете с нашия офис на номер +31 (0)13 464 89 60.

Часове 36

Лични данни

Лични данни
Адрес
Контакт
Languages
CV

Качване на CV

Търсене
Мотивация