Сравними свободни работни позиции

Онлайн от
Регион Erichem
Заплата € 10,34
Часове 40
Прегледани 21665 x Прегледани

Свързани свободни работни позиции

Свободни работни позиции

Берач на плодове

Fruit- Fruit picking 21665 x Прегледани Erichem 40 € 10,34

Описание

ПРЕДСТАВЯНЕ

Работа на открито в екип. Бране на плодове, главно круши. Допълнителни приходи за кратък период от време. Ако споменатото Ви звучи добре, тази оферта е за Вас.

SBA Flex

SBA Flex е интернационална агенция. Ние предлагаме работни позиции в различни сфери, като например логистика, хранително-вкусова промишленист, продукция и обработка на метали. Офисите и жилищата, с които разполагаме са разпръснати на територията на Нидерландия, а главният ни офис се намира в Тилбург.

КЛИЕНТ

Нашите клиенти са фермери с големи овощни градини с круши или ябълки.

ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА

Работим с няколко клиента, които имат нужда от работници за прибиране на реколтата. Сезонът продължава само около 3 седмици, което е предпоставка за заработване на допълнителни приходи.Работи се в отбор и на открито. Ако имате интерес, след приключването на работата с този наш клиент, можем да ви направим друга работна оферта.

ИЗИСКВАНИЯ

  • Мотивация за работа на открито
  • Физически здрав

ПРЕДЛАГАМЕ

  • Достатъчно часове
  • Бонус ако разполагате със собствен транспорт и квартира
  • Добро заплащане
  • Работа в добър екип

Заинтересовани ли сте? Не чакайте повече, а ни изпратите Вашето CV + мотивация, като кликнете бутона "Кандидатстване". За повече информация се свържете с нашия офис на номер +31 (0)13 464 89 60.

Часове 40

Лични данни

Лични данни
Адрес
Контакт
Languages
CV

Качване на CV

Търсене
Мотивация