Podsumowanie oferty

Aktywny od
Region Tilburg
Wynagrodzenie € 13,12
Liczba godzin 40
ostatnio przeglądane 880 x Przejrzane

Oferty pracy

Kierownik magazynu działu medycznego

Rhenus-Supervisor 880 x Przejrzane Tilburg 40 € 13,12

Opis

Wprowadzenie

Szukasz pracy w nowoczesnym magazynie w Holandii? W takim razie my szukamy Ciebie! Oferujemy zatrudnienie w Rhenus Logistics - praca na stanowisku kierownika w magazynie z asortymenten medycznym i farmaceutycznym oraz  na kilku działach klientów zewnętrznych

SBA Flex

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klient

Rhenus to wiodąca firma z branży logistycznej, która prowadzi interesy na całym świecie i osiąga dochód około 5,5 biliona EUR. Firma ma ponad 750 lokalizacji na całym świecie i oferuje pracę ponad 33000 pracownikom.W Holandii Rhenus posiada oddziały w 30 lokalizacjach  z czego 6 należy do grupy Rhenus Contract Logistics, w rejonie Brabancji.

Opis stanowiska

Do obowiązków Kierownika Działu Medycznego firmy Rhenus należy nadzorowanie procesów i operacji oraz dbanie o efektywność i jakość. Dodatkowo istotnym jest wspomaganie planowania, efektywność rozmieszczania sprzętu, i przepływu materiałów.  Wskazane są również własne sugestie, wdrażanie usprawnień, monitorowanie, czy wszystkie wdrożone standardy jakości, polityki i przepisów firmy są przestrzegane. Celem jest osiągnięcie celów pod kątem wydajności, ilości i jakości poprzez utrzymanie odpowiedniego poziomu wykwalifikowanego personelu, co jest raportowane do kierownictwa.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za odpowiednią jakość i wydajność wszystkich procesów  i operacji

  • Dbałość o zachowanie norm jakości dotyczących polityki klienta i firmy, kontraktów i przepisów

  • Motywacja i zarządzanie pracowników, zbudowanie silnego zespołu.

  • Planowanie i dbałośc o realizację zamówień , wykorzystanie przychodzących i bieżących towarów i materiałów

  • Opracowanie i zarządzanie wskaźnikami dostosowanymi do kleintów Rhenus.

  • Monitorowanie wydajności  i kluczowych wskaźników efektywności wdrażanie usprawnień i sugestii dotyczących procesów i operacji

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała, chciałbyś zostać naszym nowym  kierownikiem w dziale medycznym firmy Rhenus i poprowadzić  nasz zespół na wyższy poziom działania to aplikuj! Czekamy na Ciebie!

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży logistycznej (specjalizacja towary medyczne, zbieranie zamówień, działania operacyjne)
  • 3-5 lat doświadczenie w zarządzaniu w działach medycznych firm logistycznych
  • Znajomośc systemów ERP i WMS
  • Dobra znajomość holenderskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakieru MS Office

Oferujemy

  • Pełną obsługę kadrowo-administracyjną w języku holenderskim, angielskim, polskim i rumuńskim
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Dodatek zmianowy
  • Czas pracy w godzinach  07.00-19.00
  • Stawka 13,12 EUR
  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • W razie potrzeby zapewniamy zakwaterowanie i transport

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochroie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 888 12 17 (PL)

Dane osobowe

Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja