Pe site din
Regiune Tilburg
Salariu € 10,24
Ore 38
Vizualizat 3428 x Vizualizate

Locuri de munca

Angajați horticultură de seră - Locuri de munca olanda

Vacature glastuinbouw 3428 x Vizualizate Tilburg 38 € 10,24

Grădinăritul este pasiunea ta și ai înclinație pentru lucrul cu plantele? Știi să cultivi legume și îți place să faci asta? Dorești să lucrezi în sectorul horticol? Căutăm oameni pasionați de grădinărit și dispuși să lucreze în acest domeniu.

SBA Flex are clienți din industria horticolă (cultivarea și recoltarea legumelor și fructelor) situați în principal în partea centrală și sudică a Țărilor de Jos (Olandei). Prin urmare, nu depindem de un singur client. După finalizarea unui proiect, există posibilitatea unui alt loc de muncă.

Descrierea postului

Clienții noștri sunt companii horticole care se ocupă cu cultivarea și recoltarea legumelor și fructelor. Munca se desfășoară în interior (în sere) și în aer libe (pe câmpuri și în grădini). Activitatea acoperă întregul proces de cultivare de la plantare până la recoltare, cu o atenție deosebită pentru fiecare etapă a procesului. Echipa de lucru este formată din angajați de diferite naționalități.

Cerințele postului

  • Disponibilitatea și motivația de a lucra în sere și în aer liber
  • Experiența în industria horticolă
  • Abilitatea de a lucra în echipă
  • Cunoașterea limbii engleze este preferabilă

Ofertă

  • Atmosferă de lucru placută
  • Sistem atractiv de bonusare
  • Servicii de resurse umane și administrative în engleză, olandeză, poloneză și română
  • Cazare, transport și asigurare de sănătate
  • Angajare pe termen lung - alte lucrări după încheierea proiectului

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 38