Pe site din
Regiune Eindhoven
Salariu € 10,91
Ore 40
Vizualizat 2312 x Vizualizate

Locuri de munca

Sortator poștă/Lucrător spații verzi

WSD/postnl- worker 2312 x Vizualizate Eindhoven 40 € 10,91

Job special! Lucrezi 3 zile în logistică ca sortator colete poștale de la 06:00 la 13:00 și 3 zile ca lucrător spații verzi pentru 8 ore e zi. Este cu siguranță atractiv să ai după-amiezile libere vara și mai ales sâmbăta după-amiaza și întreaga duminică liberă. Poziția de lucrător în logistică este în Son, iar activitatea de îngrijire spații verzi se desfășoară în Nuenen. Interesant mai ales pentru persoanele care au propria cazare și dispun de un mijloc de transport privat.

Veți lucra pentru compania WSD. WSD are mai mulți clienți, inclusiv Post NL. De asemenea, WSD asigură întreținere spațiilor verzi pentru diferite municipalități. Acest lucru face posibilă realizarea unei combinații interesante de joburi care oferă pentru un program cu normă întreagă și cu mult timp liber.

Descrierea postului

3 zile pe săptămână lucrați ca sortator de colete poștale la Post NL. Lucrați se desfășoară în echipă, iar fiecare membru al echipei are atribuită o sarcină clară. Coletele trebuie să fie sortate într-un anumit timp,  astfel încât să poată fi livrate cât mai repede posibil. Sunteți o parte importantă a acestui proces. Activitatea începe dimineața la ora 06:00 și se ziua de lucru se termină de obicei la 13:00, având liber restul zilei. Alte 3 zile, fiecare a câte 8 ore, lucrați la întreținerea spațiilor verzi. Veți lucra într-o echipă,  toată ziua în aer liber și veți schimba locul, astfel încât veți fi mereu în altă parte.

Cerințele postului

  • Apt fizic pentru specificul combinației de activități
  • Disponibilitatea pentru lucrul în aer liber

  • Suport personal și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
  • Un mediu de lucru plăcut, variat și informal
  • Programul de lucru între orele 06:00 - 13:00 și 07:30 - 17:00
  • 40 de ore pe săptămână
  • Preferabil pentru persoanele care au locuință privată și propriul mijloc de transport
  • Dacă este necesar, punem la dispoziție un spațiu de cazare și transport la locul de muncă

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Contact
Languages