Pe site din
Regiune Boxtel
Salariu € 12,70
Ore 40
Vizualizat 2283 x Vizualizate

Locuri de munca

Stivuitorist

Holland Circulair- Forklift driver 2283 x Vizualizate Boxtel 40 € 12,70

Ai cu adevarat o mentalitate de întreprinzător? Lucrezi la fel de bine atât în echipă, cât și independent? Ți se pare interesant domeniul reciclării electrocasnicelor? Atunci citește mai departe. Suntem în căutare de noi colegi pentru compania noastră client din Boxtel.

Holland Circular din Boxtel, cunoscută la scară largă drept o companie de top în colectarea de dispozitive electronice uzate, a crescut rapid în ultimele luni, pentru că oferă un serviciu foarte necesar și pentru că angajații se implicăm în ceea ce fac. A lucra la Holland Circular înseamnă a lucra într-o companie aflată în creștere rapidă, cu o echipă ambițioasă. După cum ei înșiși afirmă, lucrează profesional pentru a oferi cel mai bun serviciu posibil clienților lor.

Descrierea postului

Programul începe la 7:00 și se termină la 16:00. Ziua începe cu o cafea bună oferită de companie, iar programul se termină de obicei la timp. Dacă uneori este necesar lucrul suplimentar, acesta nu înseamnă mai mult de o oră peste program. Chiar dacă munca trebuie terminată până la sfârșitul zilei, atmosfera de lucru este relaxată și este suficient loc pentru o discuție cu colegii. Ca angajat operațional, ești implicat în sortarea E-WASTE. De asemenea, încarci și descarci camioane/containere folosind o liză și un stivuitor. Desigur, este în responsabilitatea ta și menținerea locului de muncă curat în timpul întregii activități.

Cerințele postului

  • Bune abilități sociale și de comunicare în engleză sau olandeză
  • Experiența nu este necesară, vei învăța la locul de muncă tot ce este nevoie.
  • Știi să lucrezi cu un stivuitor? Perfect! Dacă nu, vei învăța aici.
  • O atitudine pozitivă și mult umor, pentru a te încadra bine în echipa noastră!
  • Ești apt fizic și activ
  • Ai un simț al responsabilității bine dezvoltat!

Ofertă

  • Salariu competitiv de 12,70 €/oră
  • Ceea ce nu este pe fluturașul de salariu, dar primești în plus: colectiv plăcut și activități distractive cu echipa.
  • Dacă dorești, ne ocupăm de cazarea ta în apropierea locului de muncă
  • Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
  • Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
  • Posibilitatea de a obține un contract de muncă direct cu compania client

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Contact
Languages