Pe site din
Regiune Tilburg
Salariu € 10,95
Ore 37,5
Vizualizat 1780 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător logistică ambalare

Hutten - Logistics packing employee 1780 x Vizualizate Tilburg 37,5 € 10,95

Ești în căutarea unui loc de muncă bun? Dacă te interesează oferta noastră de muncă în industria mobilei, atunci te așteptăm să aplici.

Hutten este o afacere de familie cu o istorie de 85 de ani în industria mobilei. Compania a devenit lider de piață în Țările de Jos și un jucător major pe piața europeană de mobilier. Angajații lucrează adesea la Hutten pentru întreaga lor carieră și acest lucru se reflectă în calitatea mobilierului produs de ei.

Descrierea postului

Odată ce obiectele de mobilier cum ar fi canapelele, mesele, scaunele etc. sunt realizate, este responsabilitatea ta să le împachetezi cu atenție și să le pregătești pentru transport. Trebuie să te asiguri că mobila nu poate fi deteriorată în timpul transportului și să te ocupi de acest lucru înainte de încărcare. Este necesar să fii îndemânatic și într-o formă fizică bună.

Cerințele postului

  • Formă fizică bună
  • Experiența reprezintă este un plus
  • Abilitatea de a realiza sarcini variate și capacitatea organizare a propriei activități
  • Responsabilitate pentru siguranță
  • Inițiativă și atenție la detalii
  • Bună cunoaștere a limbii engleze

  • Servicii de resurse umane și administrative în engleză, olandeză, poloneză și română
  • Atmosferă de lucru plăcută
  • Program de lucru de luni până joi 7:45-16:45 și vineri de la 7:45 până la 12:30
  • 10,95 €
  • 37,5 ore/săptămână
  • Dacă dorești, ne ocupăm de cazarea ta în apropierea locului de muncă
  • Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 37,5

Contact
Languages