Pe site din
Regiune Bemmel
Salariu € 10,48
Ore 38
Vizualizat 13288 x Vizualizate

Locuri de munca

Angajat Cultivare

Vd Harg - Paprika 13288 x Vizualizate Bemmel 38 € 10,48

Definiție

INTRODUCERE

Este liniștit, simplu, plăcut și este noul tău loc de muncă. Ești un admirator înfocat al răsăritului? Sperăm că da, pentru că există șanse mari să-l vezi destul de des. Vei începe destul de devreme, dar ghici ce? Nu vei rata niciodată cina! În această companie, prețuim foarte mult echilibrul dintre muncă și viață și ne face plăcere să avem weekendurile libere. Și acum vine partea cea mai bună - nu este nevoie de engleză, așa că dacă te-ai chinuit să-ți găsești un loc de muncă în Olanda - iată șansa ta!

Vei lucra pentru o companie agricolă specializată în cultivarea și distribuția de ardei proaspeți. Vei lucra la locația principală cu o suprafață de 86.000 m2 unde se cultivă ardei roșu. Cealaltă locație are aproape 35.000 m2 și produce ardei portocalii. Compania are grijă de angajații săi și le oferă echipament pentru a le ușura munca.

DESCRIEREA POSTULUI

Ceea ce vei face, este, în mare parte să ai grijă de plante și să culegi ardei. Munca este foarte simplă, deci nu este nevoie de experiență - doar de motivație și dorința de a lucra. Vei primi toate uneltele necesare pentru a-ți desfășura munca - chiar și un scaun dacă nu îți place ideea de a sta în picioare timp de 8 ore consecutiv. Pe lângă scaun (credem că este un avantaj grozav, nu?), vei primi și un coș cu un număr de control, astfel încât să îți poți monitoriza succesul. Fără să ridici greutăți sau să stai în ploaie - vei munci într-un mediu plăcut și cald, înconjurat de natură și de colegi prietenoși.

CERINȚELE POSTULUI

Ei bine, să începem cu ceea ce este evident - trebuie să fii o persoană matinală, altfel, acest job va fi o mare provocare pentru tine. De asemenea, ar trebui să poți lucra singur, fără supraveghere directă. Această companie are încredere în tine și nu vrea să se uite peste umărul tău. În plus, igiena trebuie să fie una dintre valorile tale de bază - să uiți să te speli pe mâini nu este o opțiune.

  • Abilitatea de a lucra cu puțină supraveghere directă
  • Întrucât lucrezi cu produse alimentare, trebuie să păstrezi un nivel ridicat de igienă personală
  • Capacitatea de a lucra în tura de dimineață
  • Cunoașterea limbii engleze nu este necesară

OFERTĂ

  • Loc de muncă cu normă întreagă
  • Cazare aproape de serviciu
  • Instruire pentru lucrători în limba română
  • Plata săptămânală a salariului
  • Activitate ușoară, fără cerințe deosebite

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 38

Contact
Languages