Pe site din
Regiune Oirschot
Salariu € 10,48
Ore 40
Vizualizat 1135 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător în horticultură

Vd Vleuten - Tomatoes 1135 x Vizualizate Oirschot 40 € 10,48

Ești pasionat de agricultură? Roșiile sunt printre legumele tale preferate? Atunci avem jobul care ți se potrivește perfect. Alătură-te echipei noastre care lucrează în seră la culesul roșiilor. Este o muncă simplă, liniștită și plăcută. Cea mai bună parte - nu este necesară cunoașterea limbii engleze! Așa că... dacă până acum ți-a fost greu să găsești un loc de muncă în Olanda, aceasta este șansa ta - nu ezita și aplică acum!

Kwekerij van der Vleuten este o afacere de familie cu o istorie de decenii. Strategia secretă despre cum se cultivă cele mai bune și mai gustoase roșii din regiune a fost transmisă din generație în generație. Vrei să afli secretul acestui succes? Intră în echipă!

Descrierea postului

Ai ajutat-o vreodată pe bunica ta să culeagă legumele din grădină? Dacă da, atunci știi deja cum va arăta activitatea ta zilnică. Vei culege roșii proaspete, coapte și pentru asta vei avea la îndemână uneltele potrivite. Jobul este simplu ca „Buna ziua” - nu sunt necesare abilități sau cunoștințe speciale. Vei fi învățat la fața locului tot ce trebuie să știi. Singurul lucru care ți se cere este motivația și dorința de a contribui la succesul echipei.

Cerințele postului

Cine se trezeşte de dimineața, departe ajunge - așa că fii gata să ai dimineți foarte productive. În plus, ceea ce căutăm este:

  • Abilitatea de a lucra cu puțină supraveghere directă
  • Întrucât lucrezi cu produse alimentare, trebuie să păstrezi un nivel ridicat de igienă personală
  • Capacitatea de a lucra dimineața devreme

Ofertă

  • Loc de muncă cu normă întreagă - 40 de ore pe săptămână
  • Program de lucru de luni până vineri, între orele 07:00 și 16:00
  • Mediu de lucru plăcut și informal
  • Plata săptămânală a salariului
  • Suport personal și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
  • Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă și îți asigurăm transportul la și de la locul de muncă

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Contact
Languages