Pe site din
Regiune Waalwijk
Salariu € 15,17 - € 16,41
Ore 40
Vizualizat 998 x Vizualizate

Locuri de munca

Șofer de tir CE (95)

Ploeger Logistics -Truckdriver 998 x Vizualizate Waalwijk 40 € 15,17 - € 16,41

Ești în căutarea unui loc de muncă pe termen lung în Țările de Jos? Dacă îți place să lucrezi într-un mediu provocator și gândești totul prin prisma soluțiilor, nu a problemelor - această ofertă este pentru tine!

La Ploeger nu vorbim despre clienți, ci mai degrabă despre parteneri de afaceri. Lucrăm împreună și avem nevoie unii de alții pentru a obține rezultatul potrivit. Ne concentrăm pe lucrurile la care suntem buni, întrucât credem că putem face diferența. Ploeger Logistics este un furnizor de servicii logistice integrate. Valoarea adăugată pe care o aducem constă în oferirea de soluții logistice personalizate în funcție de specificul și nevoile fiecărei organizații. Astfel, partenerii de afaceri se pot concentra pe activitatea de bază și pe oferirea celor mai bune servicii propriilor clienți.

Descrierea postului

Exemplu de program de lucru/zi (7 zile pe săptămână)

  • Încărcarea produselor proaspete pentru distribuția zilnică către Albert Heijn  între orele 03:00 și 05:00
  • Descărcarea produselor la 6-8 adrese din regiunea Brabantul Central
  • Revenirea la stand în jurul orei 09:00
  • Posibile activități suplimentare, de exemplu distribuția de băuturi, pentru completarea programului zilnic
  • Aproape niciun contact cu clientul, limba engleză de bază este suficientă pentru comunicarea cu departamentul de planificare
  • Muncă fizică ușoară

Cerințele postului

  • Cunoașterea limbii engleze și/sau germane la nivel conversațional de bază
  • Permis de conducere categoria CE (95) valabil cel puțin 18 luni
  • Experienţa în conducerea cu remorcă este foarte importantă
  • Cazier judiciar și auto
  • Sporuri pentru ore suplimentare și pentru ore de lucru dimineața devreme

  • Șoferii care încep activitatea în săptămâna 35 și care lucrează pe termen lung (punctuali, fără producerea de daune), pot primi un bonus de 200 € net după 3 luni de muncă
  • Plata săptămânală a salariului
  • Cazare (dacă este necesară)
  • Transport la locul de muncă
  • Persoană de contact în cadrul SBA Flex

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Contact
Languages