Pe site din
Regiune Boxtel
Salariu € 10,77
Ore 36
Vizualizat 9157 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător ambalare

EnCeBe - Packaging worker 9157 x Vizualizate

Avem oferta potrivită pentru persoanele energice, capabile să se descurce cu ușurință în situații noi și care își pot imagina un loc de muncă în fabricarea produselor din carne!

Vei lucra pentru o companie internationala care produce alimente din carne de înaltă calitate: diferite tipuri de jambon, carnati afumati, salamuri si produse de șuncă.

Descrierea postului

Vei lucra la o linie de producție pentru a împacheta produse din carne întregi sau feliate. Va trebui să demonstrezi permanent atenție și un ritm alert pentru a-ți atinge obiectivele individuale.

Cerințele postului

·         Vorbești limba engleză la nivel mediu/avansat
·         Nu te deranjează să lucrezi într-un mediu rece (în medie 7 grade C)
·         Experiența în producție reprezintă un avantaj
·         Ești apt să lucrezi într-un ritm alert
·         Ești dispus să lucrezi în următoarele schimburi: 06:00 - 15:00 și 15:00 - 23:00

·         Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă
·         Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·         Loc de muncă stabil, angajare pe termen lung
·         Posibilitatea obținerii unui contract de muncă direct cu clientul nostru
·         Plata suplimentară pentru lucrul în schimburi (15%)
·         Posibilitatea de a efectua 36 ore pe săptămână, precum și ore suplimentare (inclusiv în weekend) în perioadele de vârf)
·          Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 36