Pe site din
Regiune Wilnis
Salariu € 10,65
Ore 40+
Vizualizat 4841 x Vizualizate

Locuri de munca

Operator mașini

Bluemink - Machine Operator 4841 x Vizualizate

Ai pregătire profesională în domeniul tâmplăriei sau o experiență bogată în acest domeniu? Atunci ești candidatul potrivit pentru această ofertă de muncă.

Vei lucra pentru o companie prezentă pe piață de peste 50 de ani, specializată în producția de cadre, ferestre, uși și scări din lemn.

Descrierea postului

Principala ta sarcină va fi operarea mașinilor de prelucrare a lemnului, însă vei fi responsabil și pentru diferite activități de tâmplărie și dulgherie, asamblarea și dezasamblarea produselor din lemn și pregătirea lor pentru transport.

Cerințele postului

·     Cunoștințe medii/avansate de limba engleză
·     Pregătire profesională în domeniul tâmplăriei sau experiență relevantă în domeniu
·     Abilitatea de a citi și înțelege desene tehnice
·     Cunoștințe de operare PC
·     Disponibilitatea pentru program de lucru prelungit

·     Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă
·     Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·     Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·     40 de ore pe săptămână, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare, plătite corespunzător

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 40+