Podsumowanie oferty

Aktywny od
Region Apeldoorn
Wynagrodzenie € 11,25 - € 11,50
Liczba godzin 40
ostatnio przeglądane 2078 x Przejrzane

Oferty pracy

Pracownik magazynowy

Beekman transport - Orderpicker 2078 x Przejrzane Apeldoorn 40 € 11,25 - € 11,50

Opis

Wprowadzenie

Szukasz pracy w magazynie, gdzie panuje  przyjazna atmosfera?

SBA Flex

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klient

Beekman Transport to firma rodzinna, która rozpoczęła działalność w 1937 roku. Na początku zatrudniali  kilku pracowników, dziś jest to organizacja zatrudniająca ponad 170 osób. Każdy z nich ma swoją specjalizację, ale łączy ich jedno: kochają logistykę!
Firma Beekman Transport , z siedzibą w Apeldoorn, jest profesjonalnym partnerem w dziedzinie logistyki. Zajmują się transportem, zarządzaniem stanem magazynowym i wsparciem za pomocą inteligentnych usług online i offline, dzięki którym klienci zawsze mają wgląd w swoje zamówienia, zlecenia, stan towarów  i inne. Jest to kompleksowe podejście, które sprawdza się w przypadku małych i dużych klientów zarówno w kraju jak i za granicą.
Ich 4 podstawowe wartości to: elastyczność - jakość - zorientowanie na usługi - rzemiosło.
Jeśli również uważasz te cachy za wartościowe -w takim razie może właśnie Ty zostaniesz nowym członkiem rodziny Beekman!

Opis stanowiska

1. Order picker  -Zbieranie zamówień za pomocą wózka na kółkach lub wózka paletowego EPT. Nie jest to trudna praca, ale wymagana jest dokładność. Produkty są różnej wielkości i wagi , więc dobra kondycja fizyczna będzie tu dodatkowym atutem.
2.Załadunek zamówień - załadunek wszystkich palet z zamówieniami (przychodzące i do wysyłki) we właściwym miejscu.  Praca na na 2 zmiany (jeden tydzień zmiana dzienna, kolejny tydzień zmiana nocna). Płatne dodatki zmianowe.
3. Operator wózka typu reachtruck - załadunek palet z zamówieniami. Wymagana dokładność i precyzja

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność podejmowania różnorodnych zadań
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Inicjatywna i aktywność mile widziane

Oferuejemy

  • Pełna obsługa kadrowo-administracyjna
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Czas pracy poniedziałek piątek 08.00-17.00
  • Stawka  orderpicker- 11,25 EUR/godzinę , po 3 miesiącach 11,50 EUR,  Załadunek - 11,50-11,75 EUR, reachtruck 11,75-12,00 EUR
  • 40 godzin pracy / tydzień

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochroie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 40 22 110 (PL)

Dane osobowe

Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja