Podsumowanie oferty

Aktywny od
Region Heijen
Wynagrodzenie € 15,34
Liczba godzin 40
ostatnio przeglądane 1929 x Przejrzane

Oferty pracy

Heijen-Operator wozka widlowego 15,34 brutto/h

For Farmers - Heftruck 1929 x Przejrzane Heijen 40 € 15,34

Opis

Wprowadzenie

Dla naszego klienta szukamy silnych i zmotywowanych osób do pracy jako operator wozka widlowego w magazynie(pasza/karma dla zwierzat)

SBA Flex

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klient

Nasz klient jest dostawcą paszy dla zwierząt hodowlanych.

Opis stanowiska

Praca w magazynie jako operator wozka widlowego. Pracy w systemie dwuzmianowym.

Wymagania

·        dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
·        siła fizyczna i motywacja do ciężkiej pracy
·        chęć do pracy również w weekendy
·        prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

·        Zatrudnienie na dłuższy okres czasu.
·        Zakwaterowanie Na życzenie możemy zapewnić mieszkanie niedaleko miejsca pracy
·        Przejazdy rowerem lub samochodem z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy zapewnionego przez SBA do pracy i z powrotem
·        Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim
·        Atrakcyjne wynagrodzenie
·        Dodatki zmianowe

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochroie danych osobowych) i list motywacyjny na jeden z podanych adresow planning@sbaflex.nl lub praca@sbaflex.pl lub klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 40 22 110 (PL)

Dane osobowe

Adres
Kontakt
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja