Podsumowanie oferty

Aktywny od
Region Oosterhout
Wynagrodzenie € 12,43 ( € 10,93 with shift allowance)
Liczba godzin 40
ostatnio przeglądane 12960 x Przejrzane

Oferty pracy

Oosterhout- pracownik magazynowy - Praca w Holandii

XPO Ikea - Orderpicker 12960 x Przejrzane Oosterhout 40 € 12,43 ( € 10,93 with shift allowance)

Opis

Wprowadzenie

Lubisz odpowiedzialną pracę na magazynie i praca na zmiany nie stanowi dla Ciebie probelmu? Jesteś osobą odpowiedzialną na której można polegać? Mamy dla Ciebie ofertę pracy

SBA Flex

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

NASZE BONUSY:

Za przepracowanie:

160h- EUR 50 netto

320h- EUR 50 netto

480h- EUR 50 netto

Posiadasz wlasne zakwaterowanie? Otrzymasz dodatkowo do EUR 350 netto

Polec nam swoich znajomych,rodzine a otrzymasz EUR 100 netto

Klient

Nasz klient to XPO Logistics- firma działająca prężnie w branży logistycznej, spedycyjnej i transportowej.
XPO posiada 1455 oddziałów na świecie i ponad 95000 pracowników. W Europie to jeden z pięciu największych dostawców w branży logistycznej. XPO Logistics w Holandii posiada 14 oddziałów z siedzibą w Eindhoven.
Dla pracowników XPO priorytetem jest interes i dobro klienta, a atmosfera w pracy i dbanie o pracownika jest bardzo ważne.
XPO Logistics obsługuje centrum dystrybucyjne szwedzkich mebli i artykułów wyposażenia domu na Holandię.

Opis stanowiska

Praca w magazynach i centrum dystrybucyjnym i sprzedaży internetowej na 3 działach
Inbound- obsługa towarów przychodzących do magazynu – rozładunek, układanie towarów na odpowiednich regałach, sprawdzanie etykiet, wprowadzanie informacji do systemu administracji zamówień
Outbound – obsługa towarów wychodzących z magazynu – zbieranie zamówień, przenoszenie produktów z regałów i przygotowywanie do wysyłki
Picking – zbieranie zamówień ręcznie (skaner) oraz na wózkach EPT
Praca w systemie zmianowym (tylko zmiana dzienna, 2 lub 3 zmiany - zależnie od działu). Zmiana dzienna: 08.00-16.45 , System 2 zmianowy: 6.00-13.45 lub 14.15; 14.00-22.15 lub 13.30-21.15; System 3 zmianowy|: 22.00-06.15; Przerwa na lunch 11.15-11.45 lub 17.30-18.00 (zależnie od zmiany).
Każdy pracownik otrzymuje kamizelkę, maseczkę, kartę chipowa na wejście, butelkę XPO do uzupełniania napojów na magazynie

Wymagania

Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Doświadczenie w logistyce oraz na EPT mile widziane
Odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy

Atrakcyjny system bonusowy
pełna obsługa kadrowo administracyjna w języku polskim , angielskim holenderskim i rumuńskim
dodatki za pracę zmianową
stabilne zatrudnienie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochroie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 888 12 17 (PL)

Dane osobowe

Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja