Podsumowanie oferty

Aktywny od
Region Boxtel
Wynagrodzenie € 12,70
Liczba godzin 40
ostatnio przeglądane 2286 x Przejrzane

Oferty pracy

Operator wózka widłowego

Holland Circulair- Forklift driver 2286 x Przejrzane Boxtel 40 € 12,70

Opis

Wprowadzenie

Lubisz pracę w zespole ale również indywidualne wyzwania? Czy praca w firmie zajmującej się recyclingiem zużytego sprzętu elektronicznego wydaje się interesująca? Zatem szukamy właśnie takich osób - mamy dla Ciebie ofertę pracy.

SBA Flex

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klient

Nasz klient to firma Holland Circulair z siedzibą w Boxtel. Zajmują się zbiórką używanych urządzeń elektronicznych. Profesjonalny zespół zapewnia wysokiej jakości obsługę swoim klientom. Dzięki temu w ostatnich miesiącach odnotowali duży wzrost zleceń.

Opis stanowiska

Załadunek i rozładunek zużytego sprzętu elektronicznego za pomocą wózka widłowego. Praca w godzinach 07.00.16.00. Możliwe nadgodziny - jeśli nie uda się wykonać wszystkich zleceń w ciągu dnia pracy, mile widziane jest, aby pracownik był dyspozycyjny i został dłużej w pracy. Do obowiązków pracownika należy również dbałość o czystość w miejscu pracy po zakończeniu wszystkich zleceń. W zakładzie panuja miła atmosfera, pracowniny mają miejsca na krótkie spotkania towarzyskie po zakończonej pracy, a każdy dzień rozpoczyna się dobrą kawą.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • Latwość z nawiązywaniu relacji w zespole
  • Znajomość sprzętu elektroniczego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego mile widziane - jeśli nie, możliwe jest przyuczenie
  • Pozytywne nastawienie do pracy
  • Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

  • Stawka  €  12,70 / godzinę
  • Spotkania integracyjne ze współpracownikami w każdy piątek
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Pełna obsługa kadrowo-administracyjna w języku polskim, angielskim, holenderskim i rumuńskim
  • Możliwość zatrudnienia na stałe bezpośrednio u klienta

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochroie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 40 22 110 (PL)

Dane osobowe

Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja