Podsumowanie oferty

Aktywny od
Region Tilburg
Wynagrodzenie € 10,95
Liczba godzin 37,5
ostatnio przeglądane 1784 x Przejrzane

Oferty pracy

Pracownik magazynu - załadunek mebli

Hutten - Logistics packing employee 1784 x Przejrzane Tilburg 37,5 € 10,95

Opis

WPROWADZENIE

Szukasz nowej pracy? Praca w firmie zajmującej się wysyłką wysokiej jakości mebli wydaje się interesująca? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

SBA FLEX

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

KLIENT

Hutten to rodzinna firma działająca w branży meblowej od 85 lat. Dzięki długiemu doświadczeniu są liderem w tej branży w Holandii i uznanym klientem wśród firm europejskich.   Pracownicy, których zatrudniają pracują w Hutten BV długie lata, co zapewnia wysoką jakość obsługi klientów.

OPIS STANOWISKA

Do obowiązków pracownika należy zapakowanie zmontowanych mebli (sofy, stoły, krzesła i inne) i przygotowanie do transportu. Wymagana jest dobra kondycja fizyczna ponieważ meble są różnych rozmiarów i gabarytów. Ważna jest dbałość o to, aby meble nie zostały uszkodzone podczas transportu.

WYMAGANIA

Dobra znajomośc języka angielskiego
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Organizacja pracy własnej
Dobra kondycja fizyczna
Dokładność
Dbałość o bezpieczeństwo

OFERUJEMY

  • Stawka 10,95 EUR - 37,5 godzin / tydzień
  • Praca od poniedziałku do czwartku  w godzinach 07:45-16:45, w piątki 07:45-12:30
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Zapewniamy pełną obsługę kadrowo-administracyjną w języku polskim, angielskim, rumuńskim i holenderskim
  • Atrakcyjny system bonusowy
  • Zapewniamy transport i zakwaterowanie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochroie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 40 22 110 (PL)

Dane osobowe

Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja