Podsumowanie oferty

Aktywny od
Region Zelhem
Wynagrodzenie € 13,72
Liczba godzin 40
ostatnio przeglądane 1110 x Przejrzane

Oferty pracy

Pracownik linii montażowej

Polyketting- Assembly worker 1110 x Przejrzane Zelhem 40 € 13,72

Opis

Wprowadzenie

Szuksz pracy w branży technicznej? Nie posiadasz doświadczenia, ale chciałbyć je zdobyć ? Mamy ofertę dla Ciebie

SBA Flex

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klient

Polyketting rozpoczęła swoją działalność w 1956 r. w Hadze. Firma zajmowała się handlem łańcuchami i kołami łańcuchowymi do motocykli Jawa. Z biegiem lat ich oferta została stopniowo rozszerzona o łańcuchy do przenośników, rolki i inne części. Na początku lat 70. zakład rozpoczął produkcję kompletnych przenośników taśmowych, głównie dla przemysłu mleczarskiego.

Opis stanowiska

Firma Polyketting zajmuje się produkcją przenośników taśmowych, głównie dla przemysłu spożywczego. Przenośniki są już częściowo zmontowane, wymagają jedynie dokończenia montażu ostatnich części i dopasowania pod zamówienie klienta.  Jest to praca w małym zespole (10 osób). W ramach pracy zespołowej  jest możliwość zmiany stanowiska i zakresu wykonywanych zadań i czynności montażowych. Praca odbywa się w dużej hali produkcyjnej, w której przechowywane są wszystkie przenośniki taśmowe. Montaż jest wykonywany ręcznie, bez udziału maszyn.
Środowisko pracy ciche, bez hałasu. Praca tylko na dziennej zmianie od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30-16.30.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • otwartość na podejmowanie różnorodnych zadań
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Doświadczenie w branży technicznej mile widziane

Oferuejemy

  • Pełna obsługa kadrowo-administracyjna
  • Czas pracy poniedziałek piątek 07.30-16.30
  • Stawka  13,03 EUR/godzinę plus 0,69 ADV ->  13,72 EUR
  • 40 godzin pracy / tydzień

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochroie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 40 22 110 (PL)

Dane osobowe

Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja