Podsumowanie oferty

Aktywny od
Region Ede
Wynagrodzenie € 15,23
Liczba godzin 38
ostatnio przeglądane 362 x Przejrzane

Oferty pracy

Blacharz

Broekhorst - Pre-processor cars 362 x Przejrzane Ede 38 € 15,23

Opis

Wprowadzenie

Pasjonujesz się samochodami i interesujesz branżą motoryzacyjną? Chciałbyś pracować w warsztacie, gdzie naprawia się nowoczesne marki samochodów?

SBA Flex

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Klient

Boekhorst Autoschade to firma rodzinna z ponad 75-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i naprawy samochodów. Praca w Boekhorst Autoschade to dbałość nie tylko o rozwój, oznacza to coś więcej. Dbają o optymalne zadowolenie klientów i o to, aby uszkodzone samochody wróciły w trasę w dobrym stanie. W Boekhorst możesz połączyć swoje doświadczenie i miłość do techniki z dobrą atmosferą pracy, co jest bardzo ważne i stanowi wartość dodaną do naszej oferty.
Czy zostaniesz członkiem naszego zespołu, który przywróci do  życia uszkodzone samochody?

Opis stanowiska

Twoim zadaniem jest naprawa blacharska uszkodzonych samochodów. Następnie pojazdy są malowane u lakiernika, aby mogły ponownie wyruszyć w podróż. Jest to praca aktywna z użyciem nowoczesnych narzędzi.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako mechanik /  blacharz
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność podejmowania wielu zadań  i współpracy w zespole
  • Samodzielność
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

OFERUEJEMY

  • Pełna obsługa kadrowo-administracyjna w języku angielskim, polskim, rumuńskim i holenderskim
  • Miłe i nieformalne środowisko pracy
  • Elastyczny czas pracy: poniedziałek-piątek 08.00-16.30, piątek 07.30-16.30
  • Stawka  € 15,23
  • Możliwość podwyżki dla osób z doświadczeniem do € 16,45
  • 38 godzin pracy / tydzień
  • W razie potrzeby zapewniamy zakwaterowanie i transport do pracy

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochroie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 778881217 (PL)

Region Ede

Dane osobowe

Adres
Kontakt
Języki
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja