Podsumowanie oferty

Aktywny od
Region Waalwijk
Wynagrodzenie € 11,05 incl ADV
Liczba godzin 38
ostatnio przeglądane 22482 x Przejrzane

Oferty pracy

Pracownik produkcyjny w branży metalowej,BONUS do 350 e netto! - Praca w Holandii

Somers - Metalworker 22482 x Przejrzane Waalwijk 38 € 11,05 incl ADV

Opis

Wprowadzenie

Dla naszego klienta poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w branży metalowej

SBA Flex

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu. Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

NASZE BONUSY:

Za przepracowanie:

160h- EUR 50 netto

320h- EUR 50 netto

480h- EUR 50 netto

Posiadasz wlasne zakwaterowanie? Otrzymasz dodatkowo do EUR 350 netto

Polec nam swoich znajomych,rodzine a otrzymasz EUR 100 netto

Klient

Nasz klient z siedzibą w Waalwijk już od lat 50 zajmuje się produkcją m.in. stalowych szafeki. Produkcja sięga 25 000 sztuk rocznie. Obecnie zakład zatrudnia około 35 pracowników.

Opis stanowiska

Praca przy produkcji stalowych szafek. Praca na różnych działach - spawanie, montaż, obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania

·    Dobra/średnia znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
·    Doświadczenie w pracach w branży metalowej
·    Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG jest dodatkowym atutem
·    Wzrost minimum 170 cm
·    Chęć pracy również w soboty

Oferujemy

·    Na życzenie możemy zapewnić zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
·    Przejazdy rowerem lub samochodem z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy zapewnionego przez SBA Flex
·    Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim
·    38 godzin pracy tygodniowo
·    Możliwoś pracy również w soboty
.    Kumulacja bonusów! Sprawdź szczegóły Promocji

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy – wyślij swoje CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) i list motywacyjny klikając przycisk APLIKUJ lub wyslij na jeden z podanych adresow-planning@sbaflex.nl lub praca@sbaflex.pl . Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem +31 13 464 89 60 (NL) lub +48 77 888 12 17 (PL)

Dane osobowe

Adres
Kontakt
CV

Prześlij CV

Szukaj
Motywacja