Pe site din
Regiune Hoogeveen
Salariu € 13,90
Ore 40
Vizualizat 20030 x Vizualizate

Locuri de munca

Operator depozit - Locuri de munca olanda

XPO Warehouse Hoogeveen 20030 x Vizualizate Hoogeveen 40 € 13,90

Căutați un loc de muncă pe termen lung, cu program în 3 schimburi? Nu vă deranjează să lucrați într-un mediu foarte rece?  Dacă raspunsul este afirmativ, atunci vă rugăm să îi contactati pe recrutorii noștri!

XPO Hoogeveen oferă soluții logistice avansate pentru lanțul de aprovizionare a celor mai de succes companii din lume.

Descrierea postului

În depozitul XPO veți efectua toate activitățile logistice pentru a sprijini fluxul de mărfuri în centrul de distribuție.
Activitatea se desfășoară într-un grup de 15 până la 20 de persoane pe schimb, sub supravegherea unui supervizor, în condiții de temperatură de până la -24 de grade Celsius.

Comunicarea pentru preluarea produselor se efectuează prin cască în limbile engleză, olandeză și poloneză.
În calitate de lucrător în depozit, veți fi responsabil de una sau mai multe dintre următoarele activități:

  • Încărcarea, descărcarea și relocarea produselor
  • Colectarea, depozitarea și/sau pregătirea produselor pentru expediere
  • Completarea produselor din stocuri (folosind transpaletul electric - EPT)
  • Controlul stocurilor
  • Sarcini administrative

Activitatea se desfășoară în 3 schimburi (06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00).
După fiecare două ore de muncă, angajații au pauză (plătită de XPO).
Compania oferă echipament termic pentru a lucra la -24 de grade Celsius.

Cerințele postului

  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat
  • Experiență într-un loc de muncă asemănător și capacitatea de a lucra într-un mediu foarte rece
  • Disponibilitate pentru lucrul în ture
  • Disponibilitate pentru angajare pe termen lung

Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
Mediu de lucru plăcut și informal
Spor pentru lucru în schimburi
Pauze plătite de către XPO (7 ore de muncă - 8 ore plătite)
Salariu orar brut 12,60 EUR (incluzând 13,75 % spor tură și 0,19 EUR/oră spor pentru lucru în mediu rece)
40 de ore pe săptămână, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare
Dacă este necesar, asigurăm cazare și transport la locul de muncă

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Contact
Languages