Pe site din
Regiune Eersel
Salariu € 11,26
Ore 36
Vizualizat 2353 x Vizualizate

Locuri de munca

Operator linie de producție

TFC - Line Operator 2353 x Vizualizate Eersel 36 € 11,26

Vrei să îți construiești o carieră în industria alimentară? Ești interesat să dobândești noi abilități și să ai diferite responsabilități și sarcini? Atunci această loc de muncă ar putea fi potrivit pentru tine!

Să facem ceva special” este motto-ul lor și ei cred cu adevărat că doar în echipă poți realiza lucruri unice! În acest caz, lucrați împreună la crearea unui Filet Americain foarte special, cu un gust absolut fantastic. Și cea mai bună parte, nu numai că vei lucra la producerea lui, dar îl vei și lua acasă - în fiecare vineri!

Descrierea postului

"Filet Company produce și livrează un produs de înaltă calitate, așa că fiecare zi va începe cu operațiunea „Igiena”- Niciun microb nu poate rezista acestui proces!
Și apoi începe distracția! În calitate operator pe linie, sarcina ta este să menții echipamentul de producție în funcțiune. Deci, mașina face cea mai mare parte a muncii, iar tu te asiguri că totul se desfășoară fără probleme. Sună simplu, totuși această activitate poate fi destul de provocatoare, așa că trebuie fii mereu atent și pregătit să acționezi.

Vei lucra în departamentul în care carnea este amestecată cu sosul și restul ingredientelor, produsul este apoi ambalat, etichetat și trimis catre departamentul de livrare. Jobul tău în 4 pași: verifici dacă carnea împreună cu sosul intră în mașină, dacă recipientele potrivite sunt pregătite pentru umplere, dacă sunt adăugate ingredientele potrivite și dacă recipientul iese cu autocolantul potrivit pe el. Dacă în oricare dintre etape există o problemă, tu trebuie să fii cel care salvează situația, rezolvând problema rapid și cu calm. Poți fi eroul lor?

Cerințele postului

Nu e neapărat să îți placă să mănânci Filet Americain, dar cu siguranță trebuie să fii gata să lucrezi într-un mediu provocator, în care calitatea muncii și viteza de acțiune trebuie menținute permanent la un nivel înalt. Dacă îți poți păstra mintea limpede, ești interesat să înveți lucruri noi și ești motivat să lucrezi corect - ești omul nostru!

  • Condiție fizică bună
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional
  • Disponibilitatea de a lucra într-un mediu rece
  • Rezistență la stres

Ofertă

  • Sprijin permanent din partea echipei
  • Loc de muncă pe termen lung, program de lucru în ture de zi
  • Creșterea anuală a salariului
  • Plata saptămânală a salariului
  • Cazare și transport la locul de muncă

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Ore 36

Contact
Languages