Pe site din
Regiune Tilburg
Salariu € 10,50
Ore 40
Vizualizat 20434 x Vizualizate

Operator depozit medical & multi client - Locuri de munca olanda

Rhenus A-58 20434 x Vizualizate Tilburg 40 € 10,50

Căutați un loc de muncă provocator în cel mai modern depozit din Țările de Jos? Atunci sunteți cel pe care îl căutăm!
Oferim un loc de muncă cu normă întreagă la Rhenus Contract Logistics, unde avem diferite poziții într-un depozit modern medical și multi-client.
Veți fi inițial angajatul SBA Flex, însă există și posibilitatea obținerii unui contract cu Rhenus.

Rhenus este unul dintre principalii furnizori de servicii logistice la nivel mondial, cu operațiuni comerciale globale și o cifră anuală de afaceri de 5,5 miliarde EUR. Rhenus are 33.000 de angajați  în 750 de puncte de lucru din întreaga lume.
În Țările de Jos, Rhenus este prezent în peste 30 de locații, dintre care șase fac parte din divizia Rhenus Contract Logistics, toate situate în regiunea Brabant.

Descrierea postului

  • As a warehouse employee in Rhenus A58, you will:În calitate de operator depozit în Rhenus A58, veți:
  • Colecta produse din depozit pentru pregătirea comenzilor pentru clienții tehnici
  • Colecta, stivui, sorta și eticheta produse din depozit pentru pregătirea comenzilor pentru clienți medicali
  • Realiza activități în magazinul automat
  • Efectua verificări de calitate pentru echitarea medicală
  • Împacheta și verifica expedierile înainte de încărcare
  • Realiza diferite lucrări tehnice
  • Procesa retururile

Cerințele postului

  • Experiență cu sisteme de management al depozitului
  • Experiență de lucrul într-un depozit exigent
  • Abilitatea de a lucra în echipă și plăcerea de a colabora cu ceilalți colegi
  • Reprezintă avantaj experiența in serviciu clienti, ca parte a procesului de procesare a comenzilor si livrare a acestora
  • Buna cunoaștere a limbii engleze

  • Suport personal și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
  • Mediu de lucru plăcut și informal
  • Plată suplimentară pentru lucrul în schimburi
  • Program de lucru între orele 07:00 și 19:00
  • 10,50 € brut pe oră
  • 40 de ore pe săptămână
  • Dacă este necesar, posibilitatea de a asigura un loc de cazare și transport la muncă

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Contact
Languages