Pe site din
Regiune Tilburg
Salariu € 12,27
Ore 40
Vizualizat 2250 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător producție

Amixo - productie 2250 x Vizualizate Tilburg 40 € 12,27

Vrei să activezi într-o companie care are ca domeniu de activitate pregătirea și ambalarea ingredientelor de bază pentru industria alimentară și al cărei program de lucru este organizat în 3 schimburi? Atunci această ofertă de muncă este pentru tine! Căutam colegi noi împreună cu care să oferim cele mai bune servicii clienților nostri. Scopul nostru este să ne asigurăm că toți clienții își primesc comenzile personalizate la timp.

Client

Bine ați venit la AMIXO!
Amestecăm, ambalăm și reambalăm ingrediente alimentare pentru companii ce dețin branduri naționale și internaționale și care, la fel ca noi, respectă cele mai înalte standarde de calitate și siguranță în ceea ce privește produsele și serviciile oferite. Profesioniștii noștri pasionați lucrează cu cele mai avansate echipamente și în conformitate cu cele mai avansate standarde, într-o unitate de producție de ultimă generație. Produse fără gluten, fără alergeni, Kosher și Halal: toate fac parte din portofoliul nostru.

Descrierea postului

Mixarea ingredientelor – Ingredientele ambalate în saci sunt deșertate manual sau cu ajutorul unei macarale electrice în vasul de mixare. Amestecul de ingrediente este transferat apoi, cu ajutorul unei lopeți, în vase mai mici.
Umplerea sacilor – Vasele în care este transferat amestecul de ingrediente se deschid direct într-un cântar, iar greutatea pe care noile pungi trebuie să o aibă este verificată pe lista de comenzi.
Sigilarea pungilor – Se face cu ajutorul unei mașini speciale, iar după închidere, pungile cu noul produs se așează pe un palet.

Cerințele postului

  • Bună cunoaștere a limbii engleze
  • Disponibilitatea pentru lucru în 3 schimburi
  • Dorința și capacitatea de învățare și perfecționare

Ofertă

  • 40 de ore pe săptămână
  • 12,27 € pe oră (inclusiv sporuri de tură) în primele 6 săptămâni (perioada de formare)
  • După perioada de training, 14,12 € pe oră (inclusiv sporuri de tură)
  • Mediu de lucru plăcut într-o organizație mare
  • Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă
  • Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
  • Suport personal și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Contact
Languages