Pe site din
Regiune Goirle
Salariu € 12,09 -> incl ADV
Ore 40
Vizualizat 4531 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător universal depozit - Locuri de munca olanda

Textaafoam - All-Round Logistic Worker 4531 x Vizualizate Goirle 40 € 12,09 -> incl ADV Logistică

Îți place să fii permanent ocupat cu activități complexe și variate? Atunci avem pentru tine o ofertă de muncă pentru postul de lucrător universal depozit.

Vei lucra pentru unul dintre liderii europeni în comerțul cu ridicata al țesăturilor pentru tapițerie.

Descrierea postului

Activitatea ta din depozit va varia în funcție de nevoile clientului, motiv pentru care acest post solicită flexibilitate din partea ta. Uneori va trebui să încarci și descarci baloturi cu țesături groase în și din containere/camioane. Alteori vei pregăti comenzi (picking) în mod manual sau utilizând transpaletul electric ori motostivuitorul cu lame frontale/laterale.

Cerințele postului

·         Vorbești limba engleză la nivel mediu/avansat
·         Ești dispus și apt să desfășori o activitate solicitantă fizic; baloții de țesături pot cântări până la 20 kg
·         Certificatul/autorizația pentru operarea motostivuitorului reprezintă un avantaj

·         Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă
·         Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·         Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·         Loc de muncă stabil, cu posibilitatea efectuării a 40 de ore saptămânal și ore suplimentare în funcție de nevoile clientului

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).