Pe site din
Regiune Veldhoven
Salariu € 11,21
Ore 40
Vizualizat 9716 x Vizualizate

Locuri de munca

Sudor MIG/MAG

Jeldi - Welder MIG/MAG 9716 x Vizualizate Veldhoven 40 € 11,21

Suntem în căutarea unor sudori  MIG/MAG experimentați, care să lucreze pentru o companie client cu sediul in Veldhoven.

Clientul nostru este o companie înființată în urmă cu 40 de ani, cu activitate în domeniul prelucrării metalelor ( în special oțel inoxidabil, oțel, aluminiu și titan), specializată în tehnici precum debavurarea și degresarea.

Descrierea postului

Vei efectua lucrări de sudare (MIG/MAG) pentru profile de prindere și rafturi. Programul de lucru este de la 07:00 la 16:00.

Cerințele postului

·    Cunoașterea limbii engleze/germane la nivel mediu/avansat
·    Experiență în sudura MIG/MAG
·    Permis de conducere

·    Dacă dorești, ne ocupăm de cazarea ta în apropierea locului de muncă
·    Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
·    Suport HR și administrativ în limba olandeză, engleză, poloneză și română
·    40 de oră pe săptămână

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60.