Pe site din
Regiune Gorredijk
Salariu € 11,82
Ore 40
Vizualizat 21351 x Vizualizate

Locuri de munca

Lucrător curățenie industrială - Locuri de munca olanda

Menno Sappe - Industrial Cleaner 21351 x Vizualizate Gorredijk 40 € 11,82

Îți place să lucrezi afară? Nu te temi de înălțime? Ai experiență de lucru într-un șantier? Dacă da, atunci această ofertă de muncă poate fi interesantă pentru tine.

Clientul nostru este o companie care asigură servicii de curățenie pentru birouri, lucrări de construcție, renovare și curățare a fațadelor clădirilor, precum și lucrări de verificare și întreținere acoperișurilor, coșurilor de fum și sistemelor de scurgere.

Descrierea postului

Activitatea constă în repararea, restaurarea și curățarea fațadelor și se desfășoară în echipe de câte patru angajați.

Cerințele postului

  • Bună cunoaștere a limbii engleze
  • Deținerea unui certificat VCA reprezintă un avantaj
  • Disponibilitatea și capacitatea de a lucra la înălțime
  • Experiență în construcții

Ofertă

  • Sistem atractiv de bonusare (100-350 EUR)
  • Servicii complete de resurse umane și administrative în poloneză, engleză, olandeză și română
  • Plata suplimentară pentru lucrul în ture

Ești interesat? Atunci nu ezita și trimite-ne CV-ul și o scrisoare de motivație apăsând butonul Aplică. Pentru mai multe informații, te rugăm să contactezi biroul nostru la numărul de telefon +31 (0)13 464 89 60 (NL) sau +40 (0)314 26 09 93 (RO).

Contact
Languages